| RusCarmen a întrebat:

Hei! Știe cineva un film sau mai multe triste. Știți voi dramele alea de familie sau de cuplu, pe care după ce le vezi rămâi asa cu o stare de " Doamne ce norocoasă sunt" chiar nu am văzut de mult un film cu o lecție de viață puternică. Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Loving (2016),Sunset Song (2015),Requiem For A Dream (2000),Meadowland (2015),By The Sea (2015),Divines (2016),Fruitvale Station (2013),Boyhood (2014),Closer (2004),Talk To Her (Hable con ella 2002), Louder Than Bombs (2015)

| MajinVegeta a răspuns:

Juno, The Lake House, The Vow, Miss Austen Regrets (astea zic eu ca-s must seen)