| Puffy_1082 a întrebat:

Hei TPU.Am mare nevoie de voi. E vorba de un film pe care l'am vazut de mult, insa nu ii mai stiu numele.Era vorba despre multe fete mici, care erau rapite si erau duse pe o insula unde erau antrenate sa devina cugase, asta deoarece, la inceputul filmului, asasina tipei care rapeste fetele, moare.Erau 2 prietene, una japoneza si una normala.La un moment dat sunt puse sa se ucida intre ele, iar tipa(sefa) alege sa le pastreze pe toate 3(cele 2 prietene si inca una). Ele sunt duse in lume sa ucida, apoi raman doar cele 2 prietene, iar la final moare japoneza.Imi poate spune cineva ce film este?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Naked Weapon din 2002, poate.

6 răspunsuri:
| IustinaSiAtat a răspuns:

Cumva Ingerii lui Charlie? Charlie's Angels?

| Puffy_1082 explică:

Sininen mersi muult!:X asta ebig grin

| MihYx a răspuns:

L-am vazut si eu si sincer as vrea sa ii stiu si eu numele laughing

| BloodyWolf a răspuns:

Assassin ceva big grin scuze assassinesan

| Arvinte_Stefania_Andreea_1989 a răspuns:

Multumesc filmul il scrie cineva mai jos

| Elena_Marin_1991 a răspuns:

Cum se numește filmu