| cocolino97 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare. Filmul dupa "Cronicile din Wardstone" de Joseph Delaney cand apare? M-am uitat peste tot si trebuia sa apara anul asta. Daca a aparut ma puteti ajuta cu un link? happy funda

2 răspunsuri:
| Silent3025 a răspuns:

Wikipedia zice asa: "Al Șaptelea Fiu (The Seventh Son) va apărea în 2015 și va fi primul film din seria Cronicile Wardstone" http://ro.wikipedia.org/wiki/Cronicile_Wardstone Deci mai ai rabdare!

| cocolino97 explică (pentru Silent3025):

M-am uitat exact dupa ce am postat intrebarea, va aparea pe 2 ianuarie big grin