| biancamihaela89 a întrebat:

:* Am vazut acum ceva timp un film cu 3 fete si 3 baieti care erau impreuna... toti. laughing) Faceau dragoste fete cu fete, baieti cu baieti si fete cu baieti. laughing Pana o fata se indragosteste de alt baiat, dar nu stie cum sa le zica celorlalti din "grupul" ei. thinking Nu stiu cum se numeste si as vrea sa aflu. Dau funda. puppy dog eyes :**

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Ce politica de incurajare a heterosexualismului! " Nu conteaza daca esti gay, mereu este o cale de salvare" laughing