| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut mai de mult un film de groaza cu un grup de adolescenți care sunt provocați de un prezentator al unei emisiuni, dacă îmi amintesc bine, sa intre intr o casa/închisoare și sa reziste o noapte. Ei sunt filmați și urmăriți dintr o mașina. Mor pe rând, dacă îmi amintesc bine este o secvența unde sora unui băiat din grup atârna cu capul in jos și in jurul ei sunt câini. Îmi cer scuze ca nu am putut da detalii exacte, am doar așa câteva imagini in minte, dar as vrea sa revăd filmul. Dacă nu îl știți, îmi puteți da măcar niște sugestii de filme asemănătoare?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

The Task (2011)?
https://www.youtube.com/watch?v=WDuBaosXKV8

| Clarke a răspuns (pentru Raven):

Asta este! Doamne, multumesc frumos! laughing?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

House on Haunted Hill 1, 2. Nu stiu daca sunt astea, dar cel putin sunt asemanatoare.

| Clarke a răspuns (pentru Sn4k3):

Mersi frumos

| 2EXA a răspuns:

Si eu l-am vazut dar nu mai stiu cum se numeste laughing cauta filmele astea horror din 2012-2015.Trebuie sa il gasesti.

| Clarke a răspuns (pentru 2EXA):

O sa caut, sper sa l găsesc, chiar era misto

| 69WEREWOLF69 a răspuns:

Daaa,il stiu si eu, dar nu stiu cum se numeste l am vazut in trecut.