| saruuuuuuuuuuuuuuuca a întrebat:

Are cineva un site unde pot vedea Grey's Anatomy episoadele speciale? FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Ce episoade speciale? Singurul de genul pe care mi-l amintesc este acel episod in care Joe(de la bar) povesteste ce se intamplase in serial... daca te referi la acele episoade mai ciudate, cum ar fi cel cu documentarul, acele sunt doar episoade pe care le gasesti pe vplay

3 răspunsuri:
| bibee22 a răspuns:

Pe http://www.tv-links.eu/ poti vedea orice episod din Grey's Anatomy, insa nu este tradus :)

| Crisan_Sorin_1985 a răspuns:

Pe vplay sunt o multime de seriale inclusiv Grey's Anatomy noua sezoane