| SophieLoVeKorea a întrebat:

Ati putea sa imi recomandati si mie niste drame coreene adica Romance-Comedy sau doar Romance dar contemporane NU istorice! Cele pe care le-am vazut sunt: City Hunter, Secret Garden, My Girl, My Princess, Personal Taste, Shining Inheritance, 49 Days, Dream High, Boys Before Flowers, You've fallen for me, Protect the boss, Lie to me, Playful Kiss, You're beautiful, New Tales of Gisaeng, Temptation of an angel si The musical. Dau Funda si Vot! kiss

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

Sincer? Ai cam vazut tot ce e fainlaughing) Ce ai mai putea vedea, 100% faine: You`re beautiful, Goong (:X), Full House ( yummy:X), Heartstrings (m-am uitat la ea cu portia), Hello my teacher, Coffee prince.
Eu am vazut f multe drame, ma uit de aproximativ 2 ani. Imi place si limba si cultura lor si mancarea lor. Acum pe loc nu imi mai vin in minte, dar ma mai gandesc si iti spun.
Uita-te deocamdata la astea, ca mergi la sigur cu ele, o sa-ti placa.