| Elenaa31 a întrebat:

Hei TPU.:* Care credeti ca este cel mai bun film Transformers dintre toate? Multumesc anticipat.love struck Funda.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ovi93 a răspuns:

Parerea mea e ca prima parte e ce-a mai interesanta, cum au aparut, actiunea etc etc. Dar sa fim sinceri toate partile au fost regizate superb m-a impresionat foarte mult filmul nu prea am timp sa ma uit la filme, dar cand am vazut Transformers prima parte abia asteptam sa ajung acasa de la servici si sa ma uit sa vad ce se intampla in continuarebig grin.

1 răspuns:
| Pricked a răspuns:

Prima parte.