| SmileAndr33a a întrebat:

Ce filme care au fost filmate pe mare, pe plaja, cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Sa te uiti la laguna albastra deoarece este superb si are un peisaj extraordinar dar si o poveste uluitoare! Si mai este si mama mia care este filmat in grecia pe insula skiatos si este o poveste despre o familie ca un fel de musical! Sunt super! Vizionare placuta!big grin

3 răspunsuri:
| jan33tt a răspuns:

B.D. la munte si la mare.e romanesc, vechi.dar e comedie.mie imi place..joaca puiu calinescu, jean constantin si dem radulescu personaje principale.

| heavymetal a răspuns:

Laguna albastra, intoarcerea in laguna albastra, care e continuarea si e mult mai bun decat primul, naufragiatul, putin din the last song si cam atat imi trece prin minte la ora asta happy

| Blayr a răspuns:

The last song