| AlleshiaBy a întrebat:

Ce filme romantice imi recomandati? si drame daca stiti ceva interesant?love struck FUNDA!

5 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Titanic dar filmul se termina trist

| maggy1 a răspuns:

One day,aftershock,notekook,water for elephants,keith,remember me,dear john, my sister's keeper si vizionare placutaa, sper sa-ti placa

| flori_2353 a răspuns:

THE VAMPIRE DIARIESacest film mai mult serial trebuie sa il urmaresti pe net ca la tv este dar nu am eu postul care difuzeaza acest serial.Este mai mulr drama,romantic, actiune, horor. FUNDAAA

| ElFaraone a răspuns:

A walk to remember

| iisus a răspuns:

Iubiri secretetongueRIMA TV