| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati niste seriale romantice, in special turcesti, cu drame provocatoare pe care le-ati urmarit sau le stiti?

Răspuns Câştigător
| krypton1234 a răspuns:

Salut,
Recomand:
1.Kuzey Guney
2. Kara Sevda
3. Ezel
4.Medcezir
5.Cesur ve Guzel
6. Fatmagulun sucu ne
7. Poyraz Karayel
Serialul cu cel mai mult romance ca sa zic asa dintre toate astea este Poyraz Karayel dar ti as recomanda Kuzey Guney cel mai mult e si cu actiune si dragoste si drama tot ce vrei Poyraz e asa mai mult sa stai cu gagica-ta la el sa mai dai o lacrima o ceva e emotionant.
Sper ca te am putut ajuta daca mai doresti seriale turcesti ai aici la mine cate vrei laughing.
Multumesc...

2 răspunsuri:
| ZeroȘapteOpt a răspuns:

Filmul Feriha a fost puțin spus excepțional, din punctul meu de vedere. Așk ve Mavi (Dragoste și ură) și Bahar la fel.

| fluturas11 a răspuns:

Seriale turcești : Nu-mi lăsa mâna, Povestea Noastră, Îți închiriez iubirea mea, Murat&Hayat, Love is in the air, le-am văzut și sunt super bune.