| ピンク a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Fast and Furious 3: Tokyo Drift? Care este filmul vostru preferat din seria Fast and Furious? Astept pareri happy

Răspuns Câştigător
| maxy2343 a răspuns:

Toate sunt frumoase dar eu aceeasi alegere am, aleg tokyo drift deoarece e mult mai colorat unde chiar exista multa actiune cu masina (specifica filmului) cu FOARTE mult tunningwinking pe locu 2 este primul film iar pe locu 3 este fast five (5)

3 răspunsuri:
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

In primul rand 5 mi-a placut cel mai mult si 3 e bunbig grin

| alexa2829 a răspuns:

Cele mai bune : 1 3 5, superbe dar toate sunt extraordinare.

| pamparampam a răspuns:

Mie primul mi-a placut cel mai mult. Poate pentru ca cand l-am vazut prima oara eram inca mica si eram usor de impresionat. happy