| Hhfryhujq_Alinna_1997 a întrebat:

Hei TPU, cine imi poate spune si mie niste filme de comedie? big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
28 răspunsuri:
| Hhfryhujq_Alinna_1997 explică (pentru ஐஐ):

Multumesc mult big hug.

| Spitz10 a răspuns (pentru ஐஐ):

laughingleai cautat pe net numa numele... cele mai multe nu sunt populare de loc...si de cand Xman e comedie?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Spitz10 a răspuns (pentru ஐஐ):

Ba retaradule te dai mare cu filme cautate pe google la top cand nu ai calcat niciodata intr-un cinema...Nu mas mira sa ai televizor alb negrulaughing.Ba cand te duci tu la 300("film fain"pentru retardati ca tine)sau la Imortals atunci poti sa spui ca in metrie de filme mai facut.Sau la Gladiator(pe care ma duc sa il vad numa din plictiseala). Bineinteles ca redusi mintali nu au auzit nici de Expendebals sau Apocalipto sau Centurion.Deci mucosule inainte sa te dai mare ca la filme esti mai bun ca mine uitate la filmele astea...si nu pe google la topuri si nici nu vezi filmele.

| Andreea_Simona_1999 a răspuns:

Iti recomand Mr. Bones big grin Eu l.am vazut de 5 ori pana acum si nu m.am plictisit deloc

| Andreea_Simona_1999 a răspuns (pentru Spitz10):

Retardat esti tu! chiar daca sunt luate de pe net sunt sanse foarte mari ca filmele alea nepopulare sa ii placa mai mult. si apropo numai taranii vorbesc cu,, ba'' tongue

| Andreea_Simona_1999 a răspuns (pentru Spitz10):

Si ai grija cum vorbesti ca nu sti cu cine te puiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_Simona_1999 a răspuns (pentru ஐஐ):

Te referi la mine sau la el? ca eu ti.am luat apararea? straight face

| Chαяtreux a răspuns:

Un gigolo de doi bani laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_Simona_1999 a răspuns (pentru Chαяtreux):

La cine te referi si tu? laughing

| Andreea_Simona_1999 a răspuns (pentru ஐஐ):

Pai eu nu inteleg care e problema lui?! spitalul de nebuni scrie pe elwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_Simona_1999 a răspuns (pentru ஐஐ):

Ba ai avut unul. happy sa ajuti pe cineva! si multi nu prea o fac asa ca tot respectu`!winking

| Hhfryhujq_Alinna_1997 explică (pentru Andreea_Simona_1999):

Multumesc. Am sa ma uit. :*

| Spitz10 a răspuns (pentru Andreea_Simona_1999):

Adica tarani ca si micata? Eu as tacea ca de vin la tine si iti dau 2 laterale si o talpa in gura te apuca sughitu.Pe cocalare ca tine nu le baga nime in seama, nespalatolaughingDu-te si gaseste de lucru la o fabrica de caramizi sau cevalaughing

| Spitz10 a răspuns (pentru Andreea_Simona_1999):

Cu cine ma pun? Cu ceva curva? Sau cersetoare? Ai de grija ca eu nu sunt micata sa te ia la ras tot orasu.Auzi la ea "nu sti cu cine te pui".Tu mie imi raspunzi cu "domnule ca eltfel de iau la p.u.l.a.Ai inteles?

| Aramyx a răspuns:

1.Inception
2.Salt
3.The Tourist
4. A Beautiful Mind
5.The King's Speech
6.The Curious Case Of Banjamin Button
7.The Hangover 1, 2
8. Good Will Hunting
9.Toy Story Series
10. Ice Age Series
12.Shrek Series
13. Sweeny Todd
14. Wanderlust
15.Precious
16. A Good Year
17.The Road
18.American Pie Series
19.Limitless
20.The Rumdiary
21.The Dictator
22.Project X
23.Little Manhattan
24.Madagascar Series
25. Ted
26.Hachiko
27. Xmen
28.Up
29.Eurotrip
30. Just Married
31. 1.Inception
2.Salt
3.The Tourist
4. A Beautiful Mind
5.The King's Speech
6.The Curious Case Of Banjamin Button
7.The Hangover 1, 2
8. Good Will Hunting
9.Toy Story Series
10. Ice Age Series
12.Shrek Series
13. Sweeny Todd
14. Wanderlust
15.Precious
16. A Good Year
17.The Road
18.American Pie Series
19.Limitless
20.The Rumdiary
21.The Dictator
22.Project X
23.Little Manhattan
24.Madagascar Series
25. Ted
26.Hachiko
27. Xmen
28.Up
29.Eurotrip
30. Just Married

| TheStory a răspuns:

Hot Shots! Part Deux

| Andreea_Simona_1999 a răspuns (pentru Spitz10):

In primul rand eu nu sunt fata idiotule!winking Si ai grija ca sunt tigan prostule si te taiwinking Labagiule happy

Răspuns utilizator avertizat
| Spitz10 a răspuns (pentru Andreea_Simona_1999):

Auzi...am facut-o pe micata posta...toata familia ta o f.u.t.e pe micatalaughing.Si cred ca incepi sa ii calci pe urme.Si intreab-o pe micata daca eu placut partida de asearahappycred ca iti fac un fratior.

| Spitz10 a răspuns (pentru Andreea_Simona_1999):

Tu cu mintea ta de redusa mintal, sti ca ai scris "Si ai grija ca sunt tigan"laughingpe langa mai esti si cu.rvalaughing

| JustLikeHeaven a răspuns:

Just Like Heaven, un film foarte frumos, este o combinatie intre dragoste si comedie