| Daiana_Ioana_1996 a întrebat:

Hei TPU cine imi recomanda si mie niste filme sau seriale frumoase...gen: the vampire diaries,ten wolf,true blood. Adica in care se afla actiune, dragoste si drama. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Originals, Buffy The Vampire Slayer, Being Human, From Dusk Till Dawn: The Series, Hemlock Grove, Lost Girl, Bitten (2013),The Strain, Supernatural, Valemont (miniserie), Wynonna Earp, Shadowhunters: The Mortal Instruments

1 răspuns:
| Kosta_Saby_1999 a răspuns:

Iti recomand Supernatural sau Vikingii