| InnocentLoovee a întrebat:

Cine stie cate sezoane o sa fie din Anatomia lui Grey?

Răspuns Câştigător
| Roxanne22 a răspuns:

Din cate stiu or sa fie 9 sezoane, dar nu se stie daca Ellen Pompeo ( Meredith Grey ) si Patrick Dempsey ( Derek Sheperd ) vor mai semna si pentru acest sezon, planuindu-se ca Lexi si Mark sa le ia locul ca personaje principalehee hee.

3 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Din cate stiu vor fi 8 pentru ca ziceau k deerek nu o sa mai semneze al contract:-s eu sper totusi sa fie cat mai multe:*

| Bris a răspuns:

Contractul a fost de 6 sezoana dar se pare ca tot continua ...pai daca au succesclaughing

| thelowe a răspuns:

Eu stiu ca 8...atatea sunt acum dar nu nu stiu daca o sa mai faca.