| andragrigoras2000 a întrebat:

Hei.TPU! cum credeti ca se va termina filmul iubire si onoare? va bucurati ca ilinca si familia lu amir au scapat teferi in episodul ala cu bomba?

5 răspunsuri:
| andragrigoras2000 explică:

Ancutsa te rog sa mai adaugi...dc nu te bucuri cau scapat teferi?sad

| andragrigoras2000 explică:

Hai mai dati raspunsuri cas tare curioasa!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu ma bucur.laughing[ce banal.]Nu ma bucur, ba chiar imi pare rau, as putea adauga.

| silviucristi a răspuns:

Da eram in suspans in acel moment.Stiieu cred ca se va termina cu Aziz la inchisoare si cu Amir si Ilinca o sa traiasca fericiti.Eu asa imi imaginez.

| Nicolae_Ciofu_1976 a răspuns:

Cred ca gasesti aici http://bit.ly/NoUtw6R