| mariatina a întrebat:

DAU FUNDA la cel mai convingator raspuns. intrebari pentru cei ce se uita lu iubire si onoare. si daca nu va uitati puteti da raspunsuri dar nu jignitoare.

1. care este episodul vostru preferat?

2. ce parere aveti de episodul in care a explodat bomba (ep 60)?

3. credeti ca ilinca a facut bine ca i-a spus de copil lu amir?

4. asteptati sa inceapa episodul de maine (luni)?

5. care e personajul preferat?

6. ce parere aveti despre ilinca, mama ei, unchiul ei, matusa, tatal natural si dan, victor.

7. dar despre amir si familia lui (mama, sora (noor), tatal, fratele (aziz), sharifa, aziza, unchiul mohamet, si ceilalti din emirat, silvia si cealalta sotie a doctorlui lu amir, doctorul, yasmin?

8. dar despre carmen si cei care umpla prin cluburi (kuki, coco, cici, serghei, sarpe, avidiu, talila, abdulah, dixie etc.)?

9. ce parere aveti despre ap care trebuie sa inceapa maine (din secvente)? credeti ca familia lu amir si ilinca vor muri? ce vreti sa se intample cu familia lu amir si cu aziz in acel moment? vreti sa moara cineva? ce credeti ca se va intampla dupa ce a ixbucnit focul?

10. ce parere aveti despre film? cum ati vrea sa se sfarseasca?

mie imi place mult filmul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. primul episod love struck
2. n-am nici o parere rolling on the floor
3. da, dar trebuia sa-i spuna mai devreme happy
4. normal blushing
5. Oxanna xD
6. nici unaaaaaaa.
7.hmm thinking incuiatiiiiii?thinking
8. cei mai tarii blushing
9.neahhhhh straight face nu mor eiiiiiiiiii ca sunt personaje principale.
10. hmmm thinking nu m-am gandit la asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.episodul meu preferat este acela in care sau impacat ilinca si amir adica episodul 59
2.nu e un episod placut din ce am vazut in secvente.
3.da cred ca afacut foarte bine.
4.da foarte foarte mult
5.personajul preferat este:ilinca
6.ilinca:superba; mama ei:prea dramatica; unchiul ei:blegut; matusa ei:cam geloasa; tatal natural:smecher, afacerist; dan:intelegator; victor:dragalas.
7.amir:frumos,bun,romantic; mama lui:iubitoare; noor:foarte frumoasa; tatal lui:corect; aziz:inervant, rau rau de tot; sarifa:invidioasa(mai ales pe raniahee hee; fatima:invidioasa; suraia:invidioasa; nadira:destepta; aziza:buna la suflet; aysha:buna cat de catwinking; mohamed:un om credincios; yasmin:eleganta; abdulah:nu stie ce vrea; rashid:bun bun ce tot; silvia:draguta; amina:prea doritoare de copiihappy
8.carmen:urataaaa; koki:blegut; serghei:inervant; dixie:super draguta; cici:sexy; coco:sexy

dalila:simpaticuta; sarpe:neindemanaticlaughing
9.ilinca amir si copilul nu mor sigur.nor rania si claudiu nu stiu sigur dar nas crede.aziz va fi invidios daca nu se va intampla nm cu ei.
10.as vrea ca toata lumea sa traiasca fericita.aziz sa fie la puscarie la fel si oxana; e un film foarte foarte fumos

| ExtremeKiler a răspuns:

1.Episodu meu preferat e acela cand sotia lui amir la pus pe un baiat nu mai stiu cum il cehma sai dea droguri la desintoxicare a fost super comedie.
2.Despre acel episod cred ca a fos super.
3.Da chiar cred.
4.Cu nerabdare.
5.Personajul meu preferat este Azis
6.Eo despre toti cred ca sunt persoane bune.
7.Cred ca toti joaca cu pasiune.
8.Cred cas mari ptrecareti in film.
9.Cred ca pana la urma tatal lui amir va afla ca azis a pus la cale bomba si osal pedepseasca/omare.
10.Cred ca filmul este foarte bine facut si cu multa emotie Dragoste comedie etc.Si cred ca se va sfarsi cand Victor va afla ca amir e tatal lui si ca amir si ilinca se vor casatori.