| BlancaFantasma a întrebat:

HEi TPU!big grin am urmarit filmul "Pigs" pana la minutul 72 (online) iar acum nu-l mai pot vedea si mai sunt doar 12 minute! imi dati va rog un site unde sa-l pot vedea pe tot ca am tot cautat in zadar si nu am gasit nimic?

3 răspunsuri:
| Christinne8 a răspuns:

Iesi si intri inapoi. Asa fac si eu. Si`l dai tu de la ce minut ai ramas.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai restart la calculator si urmareste de la minutul 72/ (stiu si eu site-ul) happy

| kamikaze325 a răspuns:

Sau iti iei easy ip hide si schimbi ip-ul odata la 40 de minute dupa care reincarci pagina si nu ti va mai aparea nimic de genul asteapta nu stiu cat... merge pe majoritatea site-urilor insa pe cele mai populare cam da gresi, gasete unele mai putin cunoscute