| Doloresidk a întrebat:

Hei TPU big grin

Eu si colega mea radem mereu cand spunem "Imi pac gainile, Eddy", replica spusa de Ed.

Intrebarea mea: Cum se numeste episodul in care apare aceasta replica?

[Funda]

Răspuns Câştigător
| oanamagda a răspuns:

Este episodul 16 din sezonul 1.http://www.youtube.com/watch?v=uy9PaICx268

1 răspuns:
| MrCernea a răspuns:

Daca ai afla.nu ar mai avea farmec cand iti va zice Ed din nou aceasta replica.de ce sa descoperim misterele in loc sa ramana asa cum sunt date.so abtine te de la acest mister si ti se va parea fun in continuare. ma rog nu trebuie sa te iei dupa mine faci cum vrei e o parere! nice day!