| AttilaDornIsPower a întrebat:

dati-mi va rog toate sezoanele si episoadele din winx traduse in limba romana va rog.

5 răspunsuri:
| Prometeu99 a răspuns:

Am cautat si nu am gasit nicaieri toate episoadele dublate in romana, sunt peste 100 de episoade si tot ce am gasit au fost in jur de 14 episoade. Ai putea incerca pe youtube, am vazut destul de multe link-uri, poate ai noroc si gasesti si un playlist cu episodele dublate.

| Prometeu99 a răspuns:

Am mai cautat un pic si am gasit pe Vplay cu subtitrare in romana.

vplay. ro/c/q6rsmqrh/1/

| AttilaDornIsPower explică (pentru Prometeu99):

Si eu mai gasit episoade pana la 24. mai mult nu am mai gasit crying tongue

| Prometeu99 a răspuns (pentru AttilaDornIsPower):

Pe Vplay sunt mai multe tongue In jur de 100

| AttilaDornIsPower explică (pentru Prometeu99):

Da sun 26 episoade in sezonul 1 nu? ca am gasit un site care imi da 26 episoade din zesonul 1winking laughing