| Jokerh6662 a întrebat:

De curand am vazut un film cu bataie dar nu stiu cum se cheama : era vorba despre un baiat parca de abia mutat la o scoala noua si unul l-a invitat la o petrecere unde s-au batut iar ala l-a batut urat, dupa s-a dus la un curs de box sau ce o fi facand si la final i-a furat si iubita aluia rau si l-a si batut urat! Dau funda daca imi spuneti cum se cheama
P.S. Era cu adolescenti oricum happy

Răspuns Câştigător
| Pakira a răspuns:

Never Back Down (2008) http://www.imdb.com/title/tt1023111/?ref_=nv_sr_1
si mai are o a doua parte
Never Back Down 2: The Beatdown (2011)
http://www.imdb.com/title/tt1754264/?ref_=fn_al_tt_1

3 răspunsuri:
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Ori Never Back Down 1, ori Karate Kid. Dar să te uiți și la Karate Kid, este asemănător cu el, dar cu altă poveste. happy Sper că te-am ajutat. Ciao! big grin

| TheAG a răspuns:

Never back down 1 sau 2 tongue

| MovileanuMariaLaura a răspuns:

Cred ca karate kid. Sa sti ca karate kid este cu un baiat negru! Sa-ti dai seama daca este filmul pe care l-ai urmarit