| andreea567890123 a întrebat:

Era un desen in 2015 animat, se asemăna cu spioanele. Imi aduc aminte ca erau 3 fete, una era blonda cu ochi albaștri, par lung tare si aveau un fel de puteri. Si ele se luptau cu un fel de 2 gemeni care trebuiau să duc la un lord un diamant pe care îl aveau. Imi aduc aminte ca ele cand luptau aveau in fata la degete un fel de disc cu tot felul de scrisuri.

Era parca pe disney sau cartoon

Răspuns Câştigător
| kaTTsu a răspuns:

Steven universe: Crystal gems
Star Vs. The Forces Of Evil

100% e unul dintre astea 2, ca ambele au fete blonde cu ochi albastri si par lung, si ambele au gemeni. Sper ca te-am ajutat laughing

2 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Mai sti pe ce canal era?

| Nelinazet a răspuns:

Fetițele powerpuff?