| xxralumaryxx a întrebat:

Aceasta intrebare e urgenta. Nu mai imi aduc aminte cum se chema desenul acela la cartoon network sau la jetix era tot asa ca si bona mea e unvampir dar acolo nu era cu bona, erau 2-3 nu stiu exact cati pe fata inca tin minte cum o cheama(O cheama Maria) ei si erau vanatori de monstri. Spun 100% ca nu era animat desenul era cu persoane reale. Cine imi spune cum se cheama dau fundita! Stiu ca informatiile mele nu sunt in de ajuns dar va rooog vreau sa stiu. Si mai imi aduc aminte ceva si anume ca aveau un calculator mare sau ceva de genu care ii ajuta repet nu e desen animat e cu persoane reale. As da si 20000 de fundite numai ca sa aflu. Multumesc anticipat, ca ati citit, si astept urgent raspunsurilepuppy dog eyeshappy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| CiacNuriz a răspuns:

Era un serial in care vanau monstri, gen monstri uriasi? Pentru ca daca da si eu il caut.