| PiticaMari a întrebat:

Hei TPU happy! Este un serial coreean in care joaca actorul Yoo Seung Ho, se numeste God of Study si am vazut primele episoade dar nu mai pot vedea de la 10 nu le gasesc. Imi puteti da site-urile unde le pot vedea si sa fie cu traducere in romana. Multumesc anticipat
Dau funda :*!

4 răspunsuri:
| JiHyun a răspuns:

Subtitrarea nu stiu daca va mai aparea...e asa de un an, eu am vazut restul episoadelor in engleza...

| Addah a răspuns:

Nu a aparut inca subtitrare in romana pentru restul episoadelor.

| PiticaMari explică (pentru Addah):

Multumesc, daca puteti sa imi spuneti si mie cand apare happy

| WaraAl3x a răspuns:

Incearca Vplay happy