| katy8468 a întrebat:

Hei TPU,eu si o prietena vrem sa mergem la un film,ea vrea sa mergem la noul film inside out, si eu vreau sa mergem.eu vreau sa intreb daca filmul e de copii mici?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce să nu mergeți? E frumușel, deci merită vizionat! Du-te, fiindcă săptămâna viitoare, puteți alege un altul.

| Anna121 a răspuns:

Este animatie, deci ce crezi?

| corinelmik a răspuns:

Nu consider ca se adreseaza doar copiilor, desii este animatie.Sunt sigur ca sala va fi plina de oameni de toate varstele, nu doar copii. Uita-te pe http://www.filme-seriale.org/ si cauta-l acolo sa iti faci o idee, apoi daca iti place mergi sa-l vezi la cinema!