| cappucinno a întrebat:

Luni ma duc cu prietena mea la film si vreau sa stiu ce as putea sa facem dupa...adica unde sa mergem in caz ca nu vrea la film? Ceva idei? Multumesc!

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

La un restaurant mai de Doamne'ajuta, gen Daverro [cauta adresa pe net]. Merg de 4 ani la acel restaurant, undeva pe langa Tineretului, si n-am fost niciodata nemultumitabig grin Bafta!:*

| BeHappyForMe a răspuns:

La restaurant la patinoar ca e sezonul sa va plimbati prin centru orasului, la un suc la o cofatarie.

| larisuk_8791 a răspuns:

Buna!
pai ati putea merge la un suc.la moll, la o cofetarie.sau la o discoteca

| SmileeBaby a răspuns:

Ati putea merge la o cafenea sau ceainarie. eu cel mai des merg cu prietena la o ceainarie pentru ca ii foarte linistit si de obicei sunt doar cupluri :X

| sysop01 a răspuns:

La mec, kfc, la agatatlaughing