| azazel21 a întrebat:

Hei TPU imi dati niste anime gen Vampire Knight?

7 răspunsuri:
| MaeRiAh a răspuns:

Hummm vampire rosario :3, blood C, Dance in the Vampire Bund, Hellsing, chibi vampire karin

| bloodyhell a răspuns:

Vampire Knight Guilty
Shugo Chara!
Special A
Kaichou Wa Maid Sama
Pandora Hearts
Anime Mansion
Kuroshitsuji
Lovely Complex
Rosario + Vampire
Shakugan No Shana
Ôran Kôkô Hosutobu
D.N.Angel
Blood+
Fruits Basket
Black Butler

| emag a răspuns:

Hotel Transylvania
Transylmania

| S3S3an a răspuns:

D gray man, amnesia, sankarea

| KhaleesiD a răspuns:

Buna. Astea nu sunt cu vampiri dar este tot despre adolescenti: Lovely complex, galactic football

| ConnieMeowღ a răspuns:

Elfen Lied clar. În germană înseamnă cântecul elfilor. Are doar 14 episoade.

| DancigWithTheDevil a răspuns:

"animeuri gen Vampire Knight" adica romantic si cu vampiri nu? Pai ar fi Dance in the vampire bund, Rosalio+vampire, Karin, Itsuka Tenma no Kuro Usagi [da stiu are un nume complicat] mai stiu cateva daca deja le sti pe acestea iti mai dau vreo 2