| alinaaa22 a întrebat:

Hei TPU :*! Imi puteti spune niste filme spaniole mai nebune, romantice (gen Tres metros sobre el cielo ) Funda happy

Răspuns Câştigător
| Sclipirici a răspuns:

Incearca a doua parte a filmului Tres metros sobre el cielo. Se numeste Tengo ganas de ti!

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

"Combustion" o sa iti placa 100%winking

| Madaliinaaa a răspuns:

Hristos a înviat! Îţi recomand serialele [ telenovelele ] precum : Rosa Diamante, Corazon Apasionado, Eva Luna, Teresa, şi multe altele.

| G2225hda a răspuns:

Hmmm...americane sunt groaza si sunt cu 70% mai frumoase garantat...

| Idealista a răspuns:

Salut! eu prefer mai mult serialele latino-americane, dar de filme spaniole de dragoste nu cam prea stiu decit de "Tres metros sobre el cielo", insa sper sa gasesti aici filme pe plac:
http://www.filmoteca.ro/filme/din-spania