| ElaSkittles a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca chiar moare Stefan Salvatore in The vampire diaries? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| DianaMiruna a răspuns:

A murit.dar cred ca o sa-l aduca inapoi

2 răspunsuri:
| Andreea1225544 a răspuns:

Stefan a murit dar nu cred ca ceilalti il vor lasa asa.Adica i-au adus inapoi la viata pe Jeremy si pe Bonnie si nu il vor aduce pe Stefan plus ca este fratele lui Damon.Desi am auzit ca Paul nu vrea sa mai joace in TVD, cam greu de crezut ( cred ca este doar un zvon ). Oricum sper sa gaseasca o modealitate de a-l aduce inapoi la viata.

| AlinaJM a răspuns:

A murit.Toti fanii spun ca sigur o sa il aduca inapoi ( si eu sper asta) insa el a spus pe contul oficial de Twitter ca Stefan nu va mai fi.A spus si citez: "Stefan is done-zo.Sorry guys"