| DoarAli a întrebat:

Hei TPU, intrebare ( pentru. fanii Naruto ) : Va place de Sasuke, dati-mi si cel putin 3 motive :*... de fapt ma intereseaza mai mult motivele, ce va place la el big grin salut + funda

Răspuns Câştigător
| Smiley923 a răspuns:

Suntem nascuti in aceeasi zi si luna (23 iulie, sursa: Wikipedia ), e puternic, nu e infantil si iti da senzatia ca e personaj pozitiv si negativ in acelasi timp.

2 răspunsuri:
| alina101 a răspuns:

Imi place fiindca e tipul personajului misterio, care te face sa iti pui multe intrebari despre el.E foarte puternic si insetat de castig, dar in acelasi timp in ciuda seriozitatii lui e un tip glumet, care isi ajuta prietenii la nevoie.

| Annamaria008 a răspuns:

Pai imi place de el pentru ca e dragut, imi place cum se imbraca, cum lupta, faptul ca nu se da batut usor, ca pare dur la suprafata dar de fapt ii pasa de Naruto si Sakura si ca nu ar fi la fel fara el. Sper ca ti-au placut motivele mele.