| Larysa_6222 a întrebat:

Intrebare pentru fanii naruto shippuden: sasuke cu cine ramane paana la urma, dar naruto?

Răspuns Câştigător
| CoolSaku a răspuns:

Cu cine? Te referi la o fata sau daca ramane de partea raului sau a binelui. Daca te referi la primul caz, nu se poate spune exact. Daca te referi la al doilea, atunci Sasuke va ramane de partea raului si Naruto de cea a binelui. Dar cred ca te refereai la fete. Oricum, acum ca Hinata si-a dezvaluit dragostea pentru Naruto, are sanse cu el, iar Sasuke va ramane un singuratic. Ramane sa vedem.

2 răspunsuri:
| Nadeshiko a răspuns:

Nu sunt prea sigura. Cred ca nici Kishimoto nu stie prea bine (ceea ce spune multe avand in vedere ca el e autorul) dar dupa ce am vazut Naruto Shippuden exista unele sanse ca Naruto sa ramana cu Hinata (ceea ce si sper sa se intample). Cat despre Sasuke... habad n-am.

| Sakina a răspuns:

Am vazut pe internet un filmulet in care Kishimoto spunea ca nu s-a gandit inca la un cuplu al serialului. Spunea ca nu-i place deloc ideea NaruHina si ca cel mai mult din tot serialul il prefera pe Sasuke. A spus ca se gandeste ca SasuSaku este destul de potrivit pentru serial si ca o sa vorbeasca cu alti colegi in legatura cu asta. Nu stiu cat e adevarat, dar eu una imi pun sperantele in asta