| Ðíαŋααα a întrebat:

Ma puteti ajuta cu gasirea unei subtitrari pentru filmul LOL ( Laugh Out Loud), cel in care joaca Miley Cyrus si Demi Moore? Dau funda happy

2 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Ai BS player? daca da...click dreapla si acolo o sa gasesti subtitrari in limba eng. scris poate. si dai click acolo si o sa vezi mai multe optiuni una dintre ele e ca bs-ul sa caute orice subtitrare existenta pe piata internetului dar este posibilitatea sa sa nu aiba adica daca nu este un film asa de ''special'' pe mineni nu o sal intereseze sa-i faca subtitrarelaughing. Daca nu ai BR player ...ghinion.

| nimeeee a răspuns:

Pai scrie filmul pe filme online ( 1filme) si acolo iti da filmul cu subtitrare ..acum l-am scris pe site-ul acesta si este acolo filmul. vizionare placuta big grin