| tomavlad a întrebat:

Hei TPU puteti sa ma ajutati cu niste filme.imi plac cele de comedie dar nu pot gasi ceva pe plac..Filmele sa fie in limba romana, rusa sau engleza cu subtitre.

4 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Hot Shots! Part deux cu Charlie Sheen, este super comedie

| cristiiiiiii a răspuns:

Incearca 3 frati de belea. super comedie romaneasca

| Bia379 a răspuns:

Buna!
The fockers(toate partile); Ted; American Pie; The proposal; The bounty hunter; She's the man; It's a boy girl thing; Think like a man; A thousands words; What happens in Vegas; 13 going on 30; 18 year old virgin; Norbit; Big momma'; s house 2; When in Rome; She's out of my league.

Vizionare placuta!

| kalasnicov a răspuns:

Man Uita-te La Filmul Nasa e film Romanesc joaca JOJO e beleawinking merita vazut