| sweetela a întrebat:

Recent am vazut cateva filme gen The fault in our stars, Perfect sisters, Beautiful creatures si am mai cautat cateva filme de acest gen dar nu am gasit. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

If I stay, Warm Bodies, Kristy, Innocence 2013, The virgin suicides, I am number four, Kidulthood, Instrumente mortale(se aseamana putin cu Beautiful creatures), Dakota Skies, LOL the movie cu Miley Cyrus, Jennifer's Body, Percy Jackson 1 si 2, Lucy, Cyberbullying cu Emily Osment. The perks of being a wallflower. Sunt cele mai bune filme pe care le'am vazut vreodata.

1 răspuns:
| dragosh6 a răspuns:

Uita-te la The Best Of Me e foarte frumos!