| alex2009 a întrebat:

Salut acum cateva luni am vazut un documentar pe Discovery despre pc-uri iti aratau toate componentele ce rol are fiecare problema este ca eu acel documentar nu l-am vazut tot am vazut doar ultimile 10-20 de minute l-am cautat pe syteul celor de la Dyscovery dar nu l-am gasit si as vrea sa il vad din nou. Ma puteti ajuta? Daca nu reusiti nici voi sa il gasit pe acesta de la Dyscovery ma puteti ajuta cu un documentar asemanator? Ar fii perfect daca ar avea subtitrare, cel de la Dyscovery avea. Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.port.ro/discovery_channel/pls/tv/tv.channel?i_ch=10020 vezi aici poate il da in reluare. Tu stii cum se chema si poate-l gasesti.