| unicorn342b a întrebat:

recent am vazut seria de filme divergent si sunt confuza.stiti daca apare si al patrulea film sau daca a aparut aveti vreun link?

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Trebuia sa apara pe 7 iunie anul asta dar a fost anuntat ca nu va mai rula la cinematografe, ci va fi la TV. Asteapta-te sa spargi televizorul, cand il vei vedea deoarece finalul este extrem de nasol (nu o sa dau spoilere). Eu am si citit cartiile...

| unicorn342b explică (pentru RainbowD):

Cartile le pot descarca pdf? nu conteaza daca i engleza...

| RainbowD a răspuns (pentru unicorn342b):

Nu stiu. Poate pe wattpad daca le gasesti. Eu le-am cumparat.

4 răspunsuri:
| 4StarLight a răspuns:

Știu doar că anul ăsta trebuia să apară al 4-lea în limba engleză dar în română nu știu, mă așteptam însă să apară la Cinema, să i se facă reclamă
Am căutat pe internet Ascendant 2017 și sunt site-uri dar e posibil să fie tot al 3-lea film.