| 1004 a întrebat:

Hei TPU happy. spuneti-mi cat mai multe despre kim ( olivia holt ) si jack ( leo howard ) din serialul batausii wasabi. vreau sa stiu cat mai multe despre relatia lor. cine imi da cat mai multe detalii despre ei doi in film stiu ce primesc fundita:* mersii :X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| ArianneWildsong a răspuns:

Uite cum e:inițial, Kim nu admite ca îl place pe Jack, insa, cu timpul, devin din ce in ce mai apropiați.in sezonul 2(nu e încă in România), Kim începe sa ii arate din ce in ce mai mult lui Jack ca îl place(ii da o bratara a prieteniei, etc.).Din ce in ce mai mult, relația dintre ei 2 devine tot mai puternica(stau mereu împreuna, sunt acolo unul pentru celalalt). Atunci când Jack o aude întâmplător pe Kim spunandu-i iubitului ei ca trebuie sa se desparte pentru ca ea încă are sentimente pentru altcineva, Jack o invita sa 'chiuleasca' de la antrenament pentru a avea o întâlnire.In sezonul 3(care este încă in filmări), Jack o saruta, iar cei 2 sunt împreuna.Pe situl asta poți găsi toate lucrurile din serial care sa demonstreze ca se plac reciproc:http://disneyskickinit.wikia.com/wiki/Kick.funditza?

| HappyGirl4 a răspuns (pentru ArianneWildsong):

Dar in realitate chiar sunt impreuna?

| ArianneWildsong a răspuns (pentru HappyGirl4):

Da,in realitate olivia holt si leo howard sunt momentan intr-o relatie.

5 răspunsuri:
| maly00 a răspuns:

De fapt ei nu sunt imreuna in film[inca], dar lui Jacj ii place de ea, si toti stiu asta. El incearca sa o cucereasca, iar ea incet-incet se indragosteste de el, dar ii e frica sa recunoasca.

| Descendentii a răspuns:

Ei sunt împreună in realitate întruna episod când jack si Milton au plecat sa fie spioni definitivi jack si Kim s-au sărutat trebuie sa il vedeți

| Alexandra_Ardelean_1999 a răspuns:

Mie imi place jack si kim