| Mihai_Paula_1999 a întrebat:

Ştie cineva când începe sezonul 6 din The Vampire Diaries? Îmi puteţi da un triller pentru noul sezon şi sa-mi spuneţi cum s-a terminat sezonul 5? Mulţumesc big grin

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Poftim :
http://www.youtube.com/watch?v=cyMj7Yy9cFY

Sezonul 6 incepe pe 3 octombrie

Numai imi aduc aminte bine cum se termina dar stiu ca Bonney i-a scos din lumea cealalta pe Alaric, Stefan si restul care erau. dar enzo si damon au ramas pe partea cealalta, iar acum Elena sufera... ingrizotor, asa s-a terminat. acum sa vedem ce va mai fi

Apropo uitate si la the originals este despre originali adica (klaus, elijah, rebekah, tatal lor. ) foarte fain!

Vizionare placuta

1 răspuns:
| eviltwinnn a răspuns:

Apare in octombrie.