| unicorn342b a întrebat:

Stie cineva niste seriale de dragoste bune?

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Blood & Oil,Star-Crossed,Gossip Girl, The O.C., Smallville, Love Child, Skam

| Victoria18 a răspuns:

Maricruz, Refugiul, Abisul Pasiunii, Esmeralda, Amor Real, Forta Destinului, Iubiri Vinovate

| Victoria18 a răspuns:

Dar Maricruz mi s-a parut cel mai tare dintre toate cele mentionate

| Iyulia3712 a răspuns:

Este o telenovela spaniola foarte interesanta, pe care stiu ca o vizionam cand eram mai mica. Ma captiva super tare. Se cheama Relaciones Peligrosas, mi se pare super.

| Deserth a răspuns:

E scris in stele, in fiecare zi de la ora 17:30 numai la PRO 2

| Ionel_Ciprian_1987 a răspuns:

1.El Tiempo Entre Costuras(2013) 2.The Vampire Diaries(2009) 3. ¡Anita, no te re rajes(2004) 4.Hatsuya(2009) 5.Amanda O(2008) 6.Castle(2009) 7. Outlander(2014) 8. Gossip Girl(2007)