| TheWalker11 a întrebat:

Stie cineva seriale bune?

12 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Banshee,The Sopranos,Prison Break, Arrow, Lilyhammer,Power,Lost, The Last Ship, Gotham, GoT, Six Feet Under, The Killing, True Detective, Outlander (2014),Salem

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
BMS!
River
Lucifer
Lost
Limitless
Chuck. Vizionare placuta!

| RainmakerX a răspuns:

Eu m-am uitat doar la Vikings si cateva episoade din GoT asa ca nu ma prea pricep...

Sper sa te ajute:
http://www.cinemagia.ro/liste/cele-mai-bune-seriale-vazute-4320/

Btw, recomand Vikings si GoT daca nu le-ai vazut

| TheWalker11 explică (pentru RainmakerX):

La Vikings sunt la sezonul 4 si la GoT nu m-am uitat inca laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru TheWalker11):

Sezonul 4? Bravo! big grin

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

AHS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animeuri, lasa filmele, filmele strica. Animeuri spun.

| piTiCcu a răspuns:

House of Cards (la asta mă uit eu acum)
Californication
Lie to me
Hannibal
Silicon Valley

| Assassina a răspuns:

Uite serialele mele preferate >
Actiune:The secret circle,The nine lives of Chloe King,Nikita
Mistertongueretty little liars
Drama, adolescenti:Awkward, The secret life of the american teenager,
SF, Romantic, Dragoste:Star crossed
Comedie:Suburgatory.
Sper ca te-am ajutat.

| Ariana12321 a răspuns:

Vikings, game of thrones, orphan black, pretty little liars, the originals, containment, the shannara cronicles, miniority report, quantico, prison break, breakout kings.

| filiz a răspuns:

Prison Break, Nikita, Game of Thrones, The Tudors, Vikings, The Vampire Diaries, The Originals, True Blood, The Secret Circle (are doar un sezon), Heroes, Lost, El Barco (e in spaniola, dar il gasesti cu traducere), Bitten (CEL MAI BUN), Gossip Girl, Salem (SI ASTA E BESTIAL), El internao (tot in spaniola), How I met your mother, Once Upon A Time, Skins, Dallas, Hart of Dixie, Dexter.