| Miscelaneea a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste omul acela de pe Animal Planet care facea emisiuni foartea amuzante? Nu stiu cum sa va descriu mai exact happy. Era mai demult. nu stiu prin de ani, dar era demult. Si facea emisiuni cu tot felul de animale. Era destul de tanar, cred ca avea intre 30-40 de ani, habar nu am laughing. Dar era foarte amuzant si de aceea vreau sa ii vad toate episoadele. Daca stit cumva cum se numeste spuneti-mi. Multumesc anticipat!

Dau funda! :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil Steve Iriwn?(din The crocodile hunter-Vanatorul de crocodili)?
http://www.youtube.com/watch?v=raCmXRwzLGw
?

| Miscelaneea explică (pentru anonim_4396):

Nu e asta X_x... El e cel care a murit omorat de o pisica de mare, dar omu` meu nu a murit inca, probabil laughing

| MilkyWAY3027 a răspuns:

Steve Irwin? Vanatorul de crocodili? Acesta de aici https://www.youtube.com/watch?v=2Ulde01Y5rQ?

| Miscelaneea explică (pentru MilkyWAY3027):

Asta nu e amuzant deloc :-