| Ioanna1235 a întrebat:

Hei TPU
Stiti cumva filme care sa semene cu Cyberbully sau sa aiba ca subiect cyberbullyng-ul?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Girl, Interrupted (1999),Disconnect (2012),2:37 (2006),Chatroom (2010),Kidulthood (2006),Suicide Room (2011),It's Kind Of A Funny Story (2010),The Virgin Suicides (1999),The Last Word (2008),Two Lovers (2008),Before I Disappear (2014),Sexting In Suburbia (2012),A Long Way Down (2014),Riding The Bullet (2004),Wristcutters: A Love Story (2006),The Suicide Theory (2014)

| Ioanna1235 explică (pentru faramatania):

Ai link de la chatroom si suicide room subtitrate?

| faramatania a răspuns (pentru Ioanna1235):

Nu sunt subtitrate.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt 2 filme Cyberbully, deci sa-l vezi si pe celalat in caz c-ai vazut doar unul.
Ar mai fi Friend Request si si bang bang you're dead abordeaza subiectul foarte interesant chiar daca nu e neaparat in mediul online.
Incearca si serialul Black Mirror, are cateva episoade si cu cyberbully, vezi ca fiecare episod e diferit si cu alti actori asa ca nu te lasa influentat sa renunti la el daca nu-ti place primul episod cum era sa gresesc eu.