| Euics a întrebat:

Stiti cumva un film, cred ca francez, in care o fetita impreuna cu mama sa [numai stiu daca mai era cineva] se muta, ducandu.se cu o caleasca neagra la aceea casa, ajungand acolo stiu ca maicasa ramane insarcinata dar se simte foarte rau, atunci fetita numai stiu prin ce intermedii a luat lgatura cu un fel de monstru.un fel de centaur pe 2 picioare si ii da o misiune sa faca o solutie. ducandu.se stu ca i.a dat o creta sa deseneze o usa in care ajunge intr.un loc in carer era o incapere ff mare. o masa lunga cu toate bunatatile si in capat ea un monstru cu ochii pusi pe farfuria din fata sa. di cand fata ia un bob de strugure, monstrul invie si isi pune ochii in palme si palmele in dreptul ochilor si se duce dupa ea. fata fuge inapoi, inchide usa..si cam atat si sa o puna sub patul mamei, dar ea moare la nasterea copilului. si stiu ca la final era un cantec de leagan. Va rog daca imi puteti spune cum se numeste filmul puppy dog eyes3! multuu' anticipat!happy

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

„El laberinto del fauno" - Labirintul lui Pan (2006) rezigat de Del Toro.
http://www.imdb.com/title/tt0457430/
Numai bine!

| Euics explică (pentru Diabolique):

Mersii multt>big grin

| Diabolique a răspuns (pentru Euics):

N-ai pentru ce. Și mie mi-a plăcut filmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa aflii numele unui film pe care l-ai vazut pe un post, incearca sa iti amintesti ora ziua si postul pe care l-ai vizualizat si intra pe google, program tv scrii postul si data apoi cauti ora si numele filmului acolo. Daca nu stii nimic din cele 3 date de mai sus, atunci nu te pot ajuta.