| anonim_4396 a întrebat:

The Vampire Diaries e de groaza foarte tare? Funda vreau sa ma uit.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

In niciun caz...are dragoste, drama, suspans..si foarte putine momente care te sperie.In niciun caz nu poate fi intregrat la categoria ''horror''

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda..si sper ca-ti place happy

| Krosa a răspuns:

Nu este de groaza doar putin in sezonul 1 dar merita sa il vezi este o poveste de nota 10 eu una te implor sa il vezi

| JulyStorm a răspuns:

Nu e deloc de groaza. E un serial dragut, pentru adolescenti.

| MessiMessiMuzaffer a răspuns:

Dupa cum stiu nu prea e de groaza. Distractie placuta

| S3xYBoY a răspuns:

Neah..slabutbig grin

| AdeleWalker a răspuns:

Deloc..ba chiar ti-l recomand, mie mi-a palcut foarte tare happy

| AnaStefania22 a răspuns:

Nu, e super(m-am uitat si abia astept urmarorul episod).

| AnaStefania22 a răspuns:

Nu, e super(m-am uitat si abia astept urmatorul episod).