| GEORGE a întrebat:

tot caut si nu gasesc filmul saga amurg zori de zi. ce se intampla, nu a aparut sau nu-l gasesc eu?

Răspuns Câştigător
| lalalalala6323 a răspuns:

Twilight Saga Breaking Down care este impartit in doua parti. Prima parte apare pe 18.11. 2011, iar a doua pe 16.11. 2012

11 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Filmul "Twilight Saga Breaking Dawn" nu a aparut inca. Este impartit in 2 parti. Prima parte va avea premiera pe 18.11. 2011, iar a doua pe 16.11. 2012. Poti vedea trilerul filmului pe site-ul www.peteava.ro

| saku970 a răspuns:

Buna.
Twilight 4 sau Breaking down in traducere Zori de zi nu a aparut inca el va fi stucturat in doua parti care vor aparea la datile:
Partea 1: 18 noiembrie 2011
Partea 2: 16 noiembrie 2012

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Dragul meu george filmul din saga amurg zori de zi apare pe piata la data de 18 noiembrie 2011 deci concluzia este ca nu a aparut inca pe net deci nu te ingrijora degeaba

dar daca vrei sa vezi ceva din el totusi uite un link cu trailerul

http://www.google.ro/......http?/url

nu te ingrijora si uita-te la trailer care a aparut

| Annie a răspuns:

''Twilight Saga Breaking Down" care este impartit in doua parti, prima parte apare pe 18.11. 2011, iar a doua pe 16.11. 2012. Pana in aceste date nu ai sa le gasesti.

| playwithmylife a răspuns:

Nu a apaut, apare in noiembrie

| lalalalala6323 a răspuns:

Twilight Saga Breaking Down" care este impartit in doua parti. Prima parte apare pe 18.11. 2011, iar a doua pe 16.11. 2012

| Elena5874 a răspuns:

Saga amurg zori de zi apare abia pe 18 noiembriestraight face

| andrrei08 a răspuns:

Apare pe 18 noiembrie prima parte, si partea a doua apare in 2012. deocamdata a aparut un trailer si nimic mai multhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a aparut.
P.s:Apare in noiembrie in cinematografehappy

| crazyness a răspuns:

Filmul nu a aparut inca. Apare in noiembrie. Daca vrei, uite aici trailerul http://youtu.be/sIpeBi6SG4A.

| robby3 a răspuns:

Eu am vazut breaking down nu este numai trilerul eu l-am vazut dar nu mai stiu sigur pe ce ori pe www.filmeonline.net si te pute sa te autentifici ori pe www.filmesubtritrateonline.ro nuh sigur dar iti da trilerul si undeva in partea dreapta sau sub trilez te intreaba dc. vrei sa vezi filmul si iti zice sa te autentifici Este simplu frate dc nu cautati nu mai ziceti ca nu este bela aproate moare la nastere cand naste o fetita asa frumoasa si creata vrea sa atace lumea pentru sange este tareeeeeee

Întrebări recente