| Lavinia640 a întrebat:

Va fi sezonul 3 din Code Geass (R3)? Sau filme dupa anime-ul Code Geass? dau FUNDA big grin :X

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Buna. Nu prea vad rostul aparitia unui sezon 3. Pare-mi-se ca finalul actual este putin mai misterios si lasa la latitudinea fiecarui privitor sa traga concluzia "A murit sau nu Lelouch?". Cred ca asta a fost si ideea, pentru care a fost un asemenea final.
Aici http://myanimelist.net/anime.php?q=Code%20Geass ai o lista cu ceea ce a aparut si ce o sa urmeze din seria "Code Geass".

1 răspuns: