| Bombinik97 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste filme gen : The Proposal, What's Your Number? sau Prieteni cu benefici. Filme in care formeaza un cuplu dintr-o joaca si dupa se indragostesc cu adevarat. Ceva de genu. Va rog. Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

50 First Dates
How to Lose a Guy in 10 Days
When Harry Met Sally
Heartbreakers
Love Actually
Sweet Home Alabama
You've Got Mail
He's Just Not That Into You
Along Came Polly
What Happens in Vegas
27 Dresses
The Wedding Planner
Just Married
Never Been Kissed
Music and Lyrics
Just Like Heaven
Kate and Leopold
Made of Honor
10 Things I Hate About You

3 răspunsuri:
| OmNom a răspuns:

Da e ceva mai funny Friends with kids seamana putin cu prieteni cu beneficii dar are mai mult suspans: uite recenzia + nota filmului http://devoratoriidefilme.blogspot.ro/2013/08/friends-with-kids.html

| faramatania a răspuns:

The Holiday
Serendipity
Love Actually
27 Dresses
You May Not Kiss The Bride
Date Movie
I Give It A Year
Rock Of Ages
The Wedding Singer
Confessions Of A Shopaholic

| iccecrim a răspuns:

10 things I hate about you e super filmul, unul dintre filmele mele preferate, este pentru adolescenti, o sa-ti placa. Eu zic sa incerciwinking Pa!