| Sonyaaynos a întrebat:

Va rog sa-mi recomandati desene animate precum Madagascar,Ace Age, Puss in Boots.adica bine regizate si care merita vazute! Va multumesc si acord funda!

6 răspunsuri:
| MirelaC a răspuns:

Despicable me
Up
A Christmas Carol(chiar daca e de iarnalaughing )
Bolt
Dr. Seuss' The Lorax
Happy Feet
Toy Story
Tangled
Horton hears a who
Ratatouille
Surf's Up
Cars
The Ant Bully
Shark Tale
Finding Nemo
Spirit: Stallion of the Cimarron
Monster house
Toate au fost super.

| Holocaust a răspuns:

Flushed Away,Coraline,Bolt,Shrek,Gnomeo and Juliet,Mars Needs Moms,Rio,How to Train Your Dragon, Alpha and Omega, Tangled, Cloudy With a Chance of Meatballs, Up...

| xForSmile a răspuns:

Vezi Lion King (Regele leu) sau Kung-fu panda 2 big grin

| Mandy693 a răspuns:

Up sau a bug's life mai era monsters.inc sau ala cu ursul panda am uitat cum ii zicee

| dinca42 a răspuns:

Kung fu panda ambele
Rango-bun rau
toy story 3-emotionant
Megamind-razi la el cu pofta
Si cam atat e bun si nou mai asteapta pana in iarna 2013 si o sa apara 2 filme bune disney.

| badblood248 a răspuns:

Up,Ice Age, Shrek, Cars