| Alis56u6 a întrebat:

Hei TPU... vreau filme/seriale gen:
El e baiatul bogat si periculos care se indragosteste de o fata simpla insa nu vrea sa recunoasca pentru a nu-i pune viata-n pericol.

2 răspunsuri:
| iamprettybored a răspuns:

The Vampire Diaries & Twilight (toate)
Și nu prea mai știu că nu mă uit la chestii cu personaje stereotipe fiindcă-s ușor de prezis și nu mai au niciun secret de dezvăluit, nu mai am nimic de învățat de la ele.
La Tvd si Twilight mă uitam printr-a cincea, după care m-am lăsat de d-astea, oricum, sper să-ți placă happy

| Jo17 a răspuns:

Descarcă aplicația viki (pe telefon ) sau poti sa intri si acolo pe pc(serial coreean) : rich man, poor woman, uncontrollably fond.( numai daca iti plac serialele coreene)