| Biancutzika a întrebat:

Vreau să îmi ziceți cel mai de groază film pe care lați văzut vreodată. Să nu dorm toată noaptea de frică. FUNDA după ce văd filmul, și dacă mă speriewinking.

Răspuns Câştigător
| tntdead a răspuns:

Evil dead asta este chiar de groaza, blestemul lui chucky sau blood shead asta nu este prea de groaza da este misto

| momo0988 a răspuns (pentru tntdead):

Evil dead e genial laughing

9 răspunsuri:
| Cata91 a răspuns:

The Conjuring, garantez frica happy

| momo0988 a răspuns (pentru Cata91):

Eu m-am uitat la asta si nu e cine stie celaughing

| Dariusuu a răspuns:

Bună Bianca.

Îți recomand Drag Me To Hell.
Dacă ăsta nu te sperie mă dau bătut.

| momo0988 a răspuns (pentru Dariusuu):

M-am uitat la ellaughing weekend-ul trecut...e mai mult scarbos decat de groazarolling on the floor cand ii vomita baba in gura. iacs rolling on the floor

| 50cent50 a răspuns:

Hatchet 1,2, 3 The Exorcism, Big Bad Wolf

| darkmycs1 a răspuns:

Red alert

| Ilie_Nancu_1997 a răspuns:

Uita-te la Silent Hill... eu c baiat l-am vazut de 3 ori dar niciodata nu am avut curajul sa il termin, si nu am mai dormit! Deci recomand!